Mbajtëse Telefoni Dushi – Grohe Rainshower (Brushed Sunrise)

7,390 ALL

Mbajtëse Telefoni Dushi GROHE  ka një prerje rrethore që shton stilin e menjëhershëm të stilistit në çdo banjë. Kjo mbajtëse muri e lehtë për t’u përshtatur dhe me stil është përfundimi i përsosur për këdo që dëshiron të krijojë një dizajn banjo pa probleme. Veshja GROHE StarLight është jashtëzakonisht e qëndrueshme dhe do të ruajë pamjen e saj të mirë për vitet në vijim.

Mjeshtëri precize, materiale me cilësi më të lartë dhe dizajn që zgjat! Një prekje e përsosur përfundimtare!

4 stok

SKU: GRO00107 Kategori: , , Etiketë: