Krah Dushi – Grohe Relexa

6,090 ALL

Krah Dushi Rainshower me material metali. Shkëlqim i qëndrueshëm .

Përmasa: 218 mm

Mjeshtëri precize, materiale me cilësi më të lartë dhe dizajn që zgjat! Një prekje e përsosur përfundimtare!

20 stok

SKU: GRO00023 Kategori: , , Etiketë:

Informacion shtesë

Përmasa 218 cm