Krah Dushi – Grohe Rainshower

15,190 ALL

Krah Dushi Rainshower me material metali vjen me një prerje katrore dhe krah drejtkëndor. Shkëlqim i qëndrueshëm.

Përmasa: 286 mm

Mjeshtëri precize, materiale me cilësi më të lartë dhe dizajn që zgjat! Një prekje e përsosur përfundimtare!

19 stok

SKU: GRO00045 Kategori: , , Etiketë: