Krah Dushi – Grohe Rainshower

11,290 ALL

Krah Dushi Rainshower me material metali vjen me një prerje katrore. Shkëlqim i qëndrueshëm.

Përmasa: 275 mm

Mjeshtëri precize, materiale me cilësi më të lartë dhe dizajn që zgjat! Një prekje e përsosur përfundimtare!

18 stok

SKU: GRO00025 Kategori: , , Etiketë:

Informacion shtesë

Peshë 275 g/kg