Krah Dushi – Nobili (Velvet Black)

14,890 ALL

Jetoni përvojën e Nobilit në maksimum përmes produkteve të dedikuar për ju duke i dhënë shtepisë suaj cilesi dhe elegancë!

SKU: NOB00043 Kategori: , , Etiketë:

Informacion shtesë

Përmasa 35 cm