Ofertë!

Krah Dushi – Nobili (Diamond Smoke)

Çmimi origjinal qe: 15,990 ALL.Çmimi i tanishëm është: 10,394 ALL.

Jetoni përvojën e Nobilit në maksimum përmes produkteve të dedikuar për ju duke i dhënë shtepisë suaj cilesi dhe elegancë!

SKU: NOB00057 Kategori: , , , Etiketë:

Informacion shtesë

Përmasa 35 cm