Ofertë!

Krah Dushi – Nobili (Chrome)

Çmimi origjinal qe: 9,890 ALL.Çmimi i tanishëm është: 6,429 ALL.

Jetoni përvojën e Nobilit në maksimum përmes produkteve të dedikuar për ju duke i dhënë shtepisë suaj cilesi dhe elegancë!

SKU: NOB00012 Kategori: , , , Etiketë:

Informacion shtesë

Përmasa 35 cm