Komandë Dushi – Grohe Termostatik

94,490 ALL

Me pamje të bukur dhe fuqi për të drejtuar rrjedhën pa sforcim midis banjës, kokës së dushit dhe dushit me dorë, Komandë Dushi – Termostatike i Grohes bëhet praktik për cdo familje. Teknologjia inovative SmartControl ju lejon të zgjidhni burimin e dëshiruar të spërkatjes dhe të rregulloni volumin e ujit me shtypjen e një butoni. Të tre valvulat ofrojnë fleksibilitet të plotë, pavarësisht nga konfigurimi i dushit tuaj – ju mund të kontrolloni, të kaloni ose madje të kombinoni modele të ndryshme spërkatjeje dhe dalje uji. Me një dizajn të hollë katror, ​​të përsosur për atë pamje minimaliste dhe të efektshme, ky produkt është i detyruar të përmirësojë skemën tuaj të banjës.

Mjeshtëri precize, materiale me cilësi më të lartë dhe dizajn që zgjat! Një prekje e përsosur përfundimtare!

5 stok

SKU: GRO00049 Kategori: , , Etiketë: