Komandë Dushi Rrethore – Grohe

18,890 ALL

GROHE , ofron elementin përfundimtar të përsosur për dushin ose vaskën tuaj. E prodhuar në Gjermani, GROHE ka një tërheqje universale falë linjave dinamike, të hijshme dhe funksionit praktik. Dizajni i prekshëm ju fton të ndërveproni, me një shtresë metalike dhe levë që ofrojnë një ndjenjë soliditeti, dhe profili i hollë – pllaka e murit ka një diametër 158 mm dhe një thellësi prej vetëm 10 mm – do të tërheqë puristët e dizajnit.

Mjeshtëri precize, materiale me cilësi më të lartë dhe dizajn që zgjat! Një prekje e përsosur përfundimtare!

15 stok

SKU: GRO00042 Kategori: , , Etiketë: