Komandë Dushi Katrore – Grohe

64,090 ALL

Vendoseni kontrollin pa mundim në majë të gishtave me GROHE SmartControl për instalim të fshehur.  Teknologjia inovative ju lejon të zgjidhni burimin e dëshiruar të spërkatjes dhe të rregulloni volumin e ujit me shtypjen e një butoni. Me një dizajn të hollë katror, ​​të përsosur për atë pamje minimaliste dhe të efektshme, ky mikser është i detyruar të përmirësojë skemën tuaj të banjës.

Mjeshtëri precize, materiale me cilësi më të lartë dhe dizajn që zgjat! Një prekje e përsosur përfundimtare!

6 stok

SKU: GRO00040 Kategori: , , Etiketë: