Ofertë!

Komande Dushi Inkaso – Nobili (Inox)

Çmimi origjinal qe: 77,290 ALL.Çmimi i tanishëm është: 50,239 ALL.

Komandë dushi e montuar në mur ndalon shpërndarjen në rast të mungesës së papritur të ujit të ftohtë dhe është projektuar për lidhjen e tubave në anën e majtë ose të djathtë.

Jetoni përvojën e Nobilit në maksimum përmes produkteve të dedikuar për ju duke i dhënë shtepisë suaj cilesi dhe elegancë!

SKU: NOB00037 Kategori: , , , Etiketë: