Komandë Dushi – Grohe Eurocube

27,290 ALL

GROHE Eurocube ofron elementin përfundimtar të përsosur për dushin ose vaskën tuaj. Prodhuar në Gjermani, GROHE Eurocube përmban një pamje të veçantë moderne dhe të pastër, të përshtatshme për çdo banjë. Devijuesi elegant me dy drejtime projekton vetëm 43 mm dhe ju lejon të kaloni pa mundim midis dushit të kokës dhe dushit, ose grykës së dushit dhe banjës. Temperatura dhe vëllimi i ujit kontrollohen lehtësisht me një levë që lëviz super pa probleme.

Mjeshtëri precize, materiale me cilësi më të lartë dhe dizajn që zgjat! Një prekje e përsosur përfundimtare!

10 stok

SKU: GRO00048 Kategori: , , Etiketë: