Komandë Dushi – Grohe Cube

66,190 ALL

GROHE Cube ofron elementin përfundimtar të përsosur për dushin ose vaskën tuaj. Prodhuar në Gjermani, GROHE Cube përmban një pamje të veçantë moderne dhe të pastër, të përshtatshme për çdo banjë. GROHE AquaDimmer  ju lejon të drejtoni pa sforcim ujin atje ku dëshironi, ndërkohë që vendosni volumin në të njëjtën kohë. Prerja metalike GROHE QuickFix me një sistem mbylljeje  e bën instalimin të shpejtë dhe të lehtë.

Mjeshtëri precize, materiale me cilësi më të lartë dhe dizajn që zgjat! Një prekje e përsosur përfundimtare!

11 stok

SKU: GRO00047 Kategori: , , Etiketë: