Kokë Dushi Rrethore – Grohe Cosmopolitan

70,890 ALL

Transformoni mënyrën se si bëni dush me  GROHE Cosmopolitan! Me pamje të hijshme, performancë me cilësi të lartë dhe një diametër luksoz prej 310 mm, ofroni vetes një përvojë krejt të re dushi!  GROHE DreamSpray siguron që rrjedha e ujit nga çdo hapsirë të jetë e barabartë duke ofruar dushin më të këndshëm e të mundshëm. Kromi verbues rezistent ndaj gërvishtjeve ruan shkëlqimin e tij për një jetë dhe ju mund t’i pastroni grykat me një fshirje të thjeshtë.

Mjeshtëri precize, materiale me cilësi më të lartë dhe dizajn që zgjat! Një prekje e përsosur përfundimtare!

6 stok

SKU: GRO00036 Kategori: , , Etiketë: