Ofertë!

Koke Dushi Rrethore – Nobili (Inox)

Çmimi origjinal qe: 26,490 ALL.Çmimi i tanishëm është: 17,219 ALL.

Kokë dushi e rrotullueshme me një dizajn modern, një pamje elegante dhe detaje që shprehin saktësi dhe rigorozitet.

Jetoni përvojën e Nobilit në maksimum përmes produkteve të dedikuar për ju duke i dhënë shtepisë suaj cilesi dhe elegancë!

Përmasa: 200 mm

SKU: NOB00040 Kategori: , , , Etiketë: