Filling Valve – Grohe

5,290 ALL

Mjeshtëri precize, materiale me cilësi më të lartë dhe dizajn që zgjat! Një prekje e përsosur përfundimtare!

6 stok

SKU: GRO00214 Kategori: , , Etiketë: