Blender K-Line Red – Kasanova

3,799 ALL

Një pajisje e vogël e nivelit të lartë, do të jetë një ndihmë thelbësore në kuzhinë.
Tehu i çelikut, ju lejon të përgatisni një shumëllojshmëri të gjerë pjatash në një kohë të shkurtër, si supa, smoothie, ose ushqim për fëmijë. I pajisur me tregues LED dhe shpejtësi të rregullueshme, ai gëzon performancë të lartë falë motorit 400 W. Rekomandohet larja e pjesëve të çelikut me dorë, ndërsa trupi mund të pastrohet me një leckë të lagur

  • Fuqia 400 W
  • 1 Shpejtësi
  • Tensioni elektrik 220-240 V

6 stok

SKU: YUD000030NOC Kategori: , Etiketë:

Informacion shtesë

Peshë 0.75 g/kg
Përmasa 6.5 × 7 × 41 cm