Blender 2000W Grey – Kasanova

12,499 ALL

Me këtë blender ju mund të përgatitni lehtësisht të gjitha llojet e smoothiet, kremrave dhe pijeve me rezultate perfekte në pak sekonda.
Është e lehtë për t’u pastruar, ju duhet vetëm të çmontoni enën e qelqit thjesht duke e ngritur butësisht. Funksioni Pulse ju lejon të kryeni një shpëlarje të thjeshtë me një sasi të caktuar uji të plotë.
Kurse kohë dhe rrit larminë e kuzhinës tuaj.

  • Fuqia 2000 W
  • Kapaciteti 2 L
  • 6 Shpejtësi

2 stok

SKU: KWI000042NOC Kategori: , Etiketë:

Informacion shtesë

Peshë 5.5 g/kg
Përmasa 18.5 × 20.5 × 49 cm