Ofertë!

Mbajtëse Robdishani – Grohe Essential

Çmimi origjinal qe: 4,190 ALL.Çmimi i tanishëm është: 2,500 ALL.

Stili i banjës ka të bëjë me luksin dhe komoditetin e lehtë. Kjo është arsyeja pse ne zgjodhëm aksesorët e markës GROHE Essentials, si ky mbajëse i fortë  – vendi ideal për të varur një rrobëdishan. Grepa e projektuar gjermane, e vendosur në një pllakë rrethore tërheqëse, ka një përfundim të qëndrueshëm dhe të lehtë për t’u kujdesur.

Mjeshtëri precize, materiale me cilësi më të lartë dhe dizajn që zgjat! Një prekje e përsosur përfundimtare!

6 stok

SKU: GRO00259 Kategori: , , Etiketë: