Ofertë!

Sistem Dushi – Grohe Euphoria310 (Brushed Nickel)

Çmimi origjinal qe: 197,390 ALL.Çmimi i tanishëm është: 118,434 ALL.

GROHE Euphoria shton stilin e menjëhershëm dhe performancën premium në çdo banjë.  Vendosni temperaturën tuaj të dëshiruar me GROHE TurboStat dhe uji do të qëndrojë ashtu siç ju pëlqen. GROHE EcoJoy shkurton përdorimin e ujit, por gjithashtu garanton kënaqësi të plotë të dushit. Karakteristika e lehtë për t’u përdorur GROHE SafeStop kufizon temperaturën e ujit në një maksimum prej 38˚C – e shkëlqyeshme për t’u dhënë fëmijëve pavarësi në banjë – por mund të rritet për të rriturit. Veshja GROHE StarLight është jashtëzakonisht e qëndrueshme dhe do të ruajë pamjen e saj të mirë për vitet në vijim.

Mjeshtëri precize, materiale me cilësi më të lartë dhe dizajn që zgjat! Një prekje e përsosur përfundimtare!

3 stok

SKU: GRO00016 Kategori: , , Etiketë: