Shtrydhëse Agrumesh K-Line Orange – Kasanova

3,199 ALL

Shtrydhësja e frutave K-Line, është një produkt i nevojshëm për çdo familje. Praktik dhe e pērshtatshme, me grykë matëse dhe kon të dyfishtë për nxjerrjen e lëngut të portokallit dhe limonit. Fale shtrydhëses elektrike mund të pergatisni lengje të shijshme frutash të freskëta në pak sekonda.

4 stok

SKU: KED000014NOC Kategori: , , Etiketë:

Informacion shtesë

Peshë 1.2 g/kg