Ofertë!

Pocono Brown Glazed 15×60

1,140 ALL

Seria e re Pocono pasuron dhe plotëson koleksionin e saj. Një projekt që merr frymëzim nga dyshemetë e shtëpive të lashta provansale, duke i riinterpretuar ato dhe duke i bërë më të sofistikuara grafikat dhe ngjyrat që i japin këtij guri një efekt të “jetuar”, por në të njëjtën kohë elegant dhe i përshtatshëm për çdo ambient, nga klasikja në moderne.

Dimensionet: 15 x 60 cm

2078 stok

SKU: DUR00016 Kategori: , , ,