Ofertë!

Noguchi White 30×60

1,140 ALL

Seria e re Noguchi pasuron dhe plotëson koleksionin e saj. Një projekt që merr frymëzim nga dyshemetë e shtëpive të lashta provansale, duke i riinterpretuar ato dhe duke i bërë më të sofistikuara grafikat dhe ngjyrat që i japin këtij guri një efekt të “jetuar”, por në të njëjtën kohë elegant dhe i përshtatshëm për çdo ambient, nga klasikja në moderne.

Dimensionet: 30 x 60 cm

1039 stok

SKU: DUR00010 Kategori: , , ,