Mishelator Lavapjate – Grohe Eurosmart

16,790 ALL

GROHE Eurosmart ka një grykë të lartë për t’ju lejuar të mbushni pa mundim edhe tenxhere të mëdha. Vendoseni grykën të rrotullohet 150° ose 360° ose mbylleni në pozicionin e shtëpisë dhe ju keni gamën për të kaluar të gjitha punët e kuzhinës tuaj. Teknologjia GROHE SilkMove ju lejon të ndryshoni temperaturën dhe rrjedhën e ujit me lehtësi. Ekziston gjithashtu një levë e projektuar në mënyrë ergonomike dhe një kufizues i temperaturës për të ofruar siguri nga përvëlimi.

Mjeshtëri precize, materiale me cilësi më të lartë dhe dizajn që zgjat! Një prekje e përsosur përfundimtare!

2 stok

SKU: GRO00114 Kategori: , , , Etiketë: