Ofertë!

Mishelator Lavamani – Essence New Ohm (Brushed Nickel)

Çmimi origjinal qe: 40,990 ALL.Çmimi i tanishëm është: 24,594 ALL.

Rubineti i kuzhinës GROHE Essence është zgjidhja ideale për kuzhinat ku performanca dhe shkathtësia janë të kërkuara. Ajo është projektuar në mënyrë elegante duke i dhënë kuzhinës suaj një pamje të përjetshme. Rubineti rrotullohet me 360˚ për fleksibilitet maksimal. Koka e dushit komforte me tërheqje metalike ka dy opsione – një spërkatës standard dhe spërkatës të fuqishëm  – që mund të ndërrohen vetëm me shtypjen e një butoni. Është e përkryer për të kryer me lehtësi një sërë detyrash kuzhine, nga mbushja e tenxhereve deri te larja e perimeve dhe pastrimi më pas.

Mjeshtëri precize, materiale me cilësi më të lartë dhe dizajn që zgjat! Një prekje e përsosur përfundimtare!

2 stok

SKU: GRO00211 Kategori: , , , Etiketë: