Ofertë!

Mishelator Bide – Grohe Essence (Brushed Nickel)

Çmimi origjinal qe: 37,790 ALL.Çmimi i tanishëm është: 22,674 ALL.

Mishelator bideje Essence – Thjeshtësi dhe rehati në një veçori të rregullt! I krijuar me një trup të hollë cilindrik, grykë të lakuar dalluese dhe me një përfundim SuperSteel GROHE, mishelatori i bidesë me një levë GROHE Essence duket i përsosur në çdo banjë.

Mjeshtëri precize, materiale me cilësi më të lartë dhe dizajn që zgjat! Një prekje e përsosur përfundimtare!

3 stok

SKU: GRO00213 Kategori: , , , Etiketë: