Ofertë!

Krah Dushi – Nobili (Red Canyon)

Çmimi origjinal qe: 15,790 ALL.Çmimi i tanishëm është: 10,264 ALL.

Jetoni përvojën e Nobilit në maksimum përmes produkteve të dedikuar për ju duke i dhënë shtepisë suaj cilesi dhe elegancë!

SKU: NOB00061 Kategori: , , , Etiketë:

Informacion shtesë

Përmasa 35 cm