Fritezë Me Ajër White – Kasanova

11,299 ALL

Kjo fritezë praktike nga Kasanova, sjell teknologjinë më të fundit, Air Fryer. Sistemi i qarkullimit të shpejtë të ajrit simulon gatimin në furrë dhe ju mundëson të gatuani dhe të skuqni pjata të lehta dhe krokante, me ose pa vaj.

  • Fuqia 1400 W
  • Kapaciteti 4 L
  • Tensioni elektrik 220-240 V

70 stok

SKU: LEI003005NOC Kategori: , Etiketë:

Informacion shtesë

Peshë 3.7 g/kg
Përmasa 26 × 32.5 × 34.3 cm