Fritezë Me Ajër Black – Kasanova

14,999 ALL

Kjo fritezë praktike nga Kasanova përdor teknologjinë e fundit Air Fryer.
Sistemi i qarkullimit të shpejtë të ajrit simulon gatimin në furrë dhe ju mundëson të gatuani dhe të skuqni pjata të lehta dhe krokante, me ose pa vaj. Me 7 funksione të paravendosura, ju mund të zgjidhni nëse do të gatuani patate të skuqura, biftekë, pulë, peshk, perime apo pica dhe ëmbëlsira.

  • Fuqia 1400 W
  • Kapaciteti 4 L
  • Tensioni elektrik 220-240 V

 

SKU: LEI003032NOC Kategori: , Etiketë:

Informacion shtesë

Peshë 3.89 g/kg
Përmasa 29 × 34.6 × 30 cm